Job offer

Do svého týmu hledáme:

Do svého týmu hledáme stavebního inženýra. Podrobnosti o pozici naleznete níže. Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis na adresu info@tak2002.cz.

Stavební inženýr

  • Náplň práce:
  • – projektová činnost a spolupráce na rozpočtech
  • – spolupráce s projektovým týmem
  • – jednání s investorem
  • – organizace a koordinace subdodavatelů
  • – kontrola termínů na straně investora a subdodavatelů
  • – účast na kontrolních dnech a výkon autorského dozoru
  • – související administrativa a legislativa

  • Požadujeme:
  • – VŠ vzdělání stavebního směru
  • – praxe v oboru minimálně 1 rok
  • – znalost AutoCAD + PC (MS Office, Word, Excel)
  • – analytické schopnosti
  • – zodpovědnost, flexibilita, schopnost týmové práce

  • Nabízíme:
  • – zázemí stabilní společnosti
  • – odpovědnou týmovou práci v mladém kolektivu
  • – perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • – možnost osobního a profesního růstu
  • – odborné školení a kurzy
  • – příspěvek na stravování, nápoje na pracovišti